Informacje Duszpasterskie – 29  niedziela zwykła

2. Rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Dzisiaj Światowy Dzień Misyjny i składka na misje.
  3. We wtorek przypada św. Jana Pawła II patron województwa Małopolskiego.
  4. Zbiórka ministrantów w czwartek po mszy św.
  5. Zachęcam do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1700 i w sobotę rano po mszy św. W niedzielę różaniec odmawiamy po sumie o godz. 1100.
  6. Składka inwestycyjna na nowe schody do zakrystii i głównego wejścia do kaplicy w Wisowatkach i obłożenie kamieniem wyniosła 35000 zł  z tego Wisowatki uzbierały 1620 zł (zostało do uzbierania 17500). Bóg zapłać za dar serca. Pieniążki zostały wpłacone na konto parafialne
  7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, dlatego proszę Was o uporządkowanie grobów swoich bliskich oraz o zatroszczenie się o porządek na cmentarzu (segregację śmieci). Jest zwyczaj że w miesiącu listopadzie wspominamy naszych bliskich zmarłych w tzw. Wypominkach połączonych z modlitwą różańcową. Dlatego można składać kartki z wypominkami (znajdują się pod chórem), listopadowymi i całorocznymi. Bardzo proszą zaznaczyć o której mają być czytane wypominki w niedzielę czy przed mszą świętą poranną o godz. 715 czy o godzinie 1045.
  8. „Kto śpiewa ten dwa razy się modli” – powiedział święty Augustyn. Próba scholii po nowennie. Serdecznie zapraszam.
  9. Różaniec w tygodniu odmawiają: Poniedziałek: rodzice z klasy III SP, wtorek: rodzice z klasy VII i VIII, środa: schola parafialna, czwartek: caritas parafialne, piątek: ministranci i lektorzy, Sobota – róża św. Kingi
  10. W ubiegłą niedzielę liczyliśmy wiernych. W naszej parafii w niedzielę uczestniczyło 249  osób (33%) (kobiet: 150 osób, mężczyżni 99 osób) doliczając tych którzy przebywają poza granicami naszego kraju ze względu na pracę, chorych i starszych oraz dzieci do kościoła uczęszcza około 50% wiernych. Do komunii św. przystąpiło 91 osób.