2. Zbiórka ministrantów we wtorek po mszy św.
  3. Zachęcam do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1700 i w sobotę rano po mszy św. W niedzielę różaniec odmawiamy po sumie o godz. 1100.
  4. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna zbieramy na nowe schody do zakrystii i głównego wejścia do kaplicy w Wisowatkach i obłożenie kamieniem. Ofiary składamy w kopertach lub wpłacamy na konto parafialne. Za dar serca Bóg zapłać.
  5. Dzień Papieski w Polsce w następną niedzielę. Zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia.
  6. Diecezjalny Marsz dla życia i Rodziny w następną niedzielę.
  7. W niedzielę za tydzień nabożeństwo Fatimskie po mszy św. o godz. 1100 procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej i różaniec zapraszamy.
  8. „Kto śpiewa ten dwa razy się modli” – powiedział święty Augustyn. Próba scholii po nowennie. Serdecznie zapraszam.
  9. Zapraszam serdecznie rodziców z klasy III w poniedziałek na różaniec (który poprowadzą) i msze św. oraz spotkanie po mszy św.
  10. Różaniec w tygodniu odmawiają: Poniedziałek: rodzice z klasy III, wtorek klasa 6 i 5 SP, środa panie ze scholii, czwartek – Koła Gospodyń Wiejskich, Piątek lektorzy i Ministranci.
  11. W zakrystii u pana Kościelnego można zakupić kalendarze rolnicze cena 30 zł i kalendarze misyjne ścienne 10 zł.
  12. Kancelaria parafialna czynna codziennie po każdej mszy św. W sprawach ważnych o każdej godzinie i pod numerem telefonu 536-890-887.
  13. Toaleta na plebanii czynna w czasie nabożeństw w kościele. Bardzo proszę przy okazji o zakręcanie wody..
  14. Dziękuję za sprzątanie kościoła i placu przy kościele.