2. Dzisiaj przypada Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwko trzeźwości. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy w przyszłą niedzielę.
  3. Spotkanie Caritasu Parafialnego po mszy św. o godz. 1100 na plebani.
  4. Zbiórka ministrantów we wtorek po mszy św.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek (ustanowienie Eucharystii) – zapraszam uczniów klasy 6,7,8 na adorację i różaniec który poprowadzą, pierwszy piątek (Najświętszego Serca Pana Jezusa) – różaniec poprowadzi caritas, pierwsza sobota (Niepokalanego Serca MB) różaniec poprowadzi róża św. Faustyny
  6. Spowiedź święta codziennie o godzinie 1700.
  7. Wyjazd do chorych w piątek po mszy św. porannej. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.
  8. W pierwszy piątek modlimy się za misje i wspieramy finansowo.
  9. We wtorek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zachęcam do udziału w tym nabożeństwie codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1700 i w sobotę rano po mszy św. W niedzielę różaniec odmawiamy po sumie o godz. 1100.
  10. Zachęcam do udziału w środę w nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1700
  11. „Kto śpiewa ten dwa razy się modli” – powiedział święty Augustyn. Próba scholii po nowennie. Serdecznie zapraszam.
  12. W zakrystii u pana Kościelnego można zakupić kalendarze rolnicze cena 30 zł i kalendarze misyjne ścienne 10 zł.
  13. Kancelaria parafialna czynna codziennie po każdej mszy św. W sprawach ważnych o każdej godzinie i pod numerem telefonu 536-890-887.
  14. Toaleta na plebanii czynna w czasie nabożeństw w kościele. Bardzo proszę przy okazji o zakręcanie wody..
  15. Dziękuję za sprzątanie kościoła i placu przy kościele państwu: Szlachta Violetta, Ciesla Alicja i Baran Anna i i ofiarę 150 zł. Do pracy przy kościele w następnym tygodniu w sobotę o godz. 800 proszone są rodziny z Niedzieliska strona Lewa: Marek Paweł Barbara, Łoboda Stanisław Grażyna, Curyło Łukasz Ewelina, Pawlik Radosław Magdalena i Wróbel Kazimierz Agnieszka