2. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 700 i Msza św.
  3. W następną niedzielę Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwko trzeźwości.
  4. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy w przyszłą niedzielę.
  5. Składka z ostatniej niedzieli wyniosła 800 zł. Do puszek na uczelnie katolickie 210 zł. Wydatki: paliwo 80 zł., gaz opłata stała 80 zł, materiały kurialne 50 zł.
  6. Zachęcam do udziału w środę w nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1700
  7. „Kto śpiewa ten dwa razy się modli” – powiedział święty Augustyn. Próba scholii po nowennie. Serdecznie zapraszam.
  8. Spotkanie Caritasu Parafialnego po mszy św. w przyszłą niedzielę o godz. 1100 na plebani.
  9. Dziś zbiórka do puszek na poszkodowanych w powodzi na południu Polski.
  10. Sołtys wsi zaprasza na zebranie wiejskie które odbędzie się jutro w domu ludowym o godzinie 1800. Tematem spotkanie będzie przeznaczenie funduszu sołedzkiego na rok 2025.
  11. W zakrystii u pana Kościelnego można zakupić kalendarze rolnicze cena 30 zł i kalendarze misyjne ścienne 10 zł.
  12. Kancelaria parafialna czynna codziennie po każdej mszy św. W sprawach ważnych o każdej godzinie i pod numerem telefonu 536-890-887.
  13. Toaleta na plebanii czynna w czasie nabożeństw w kościele. Bardzo proszę przy okazji o zakręcanie wody..
  14. Dziękuję za sprzątanie kościoła i placu przy kościele państwu: Derela Maria i Marzena i Drej Elżbieta i ofiarę 150 zł. Do pracy przy kościele w następnym tygodniu w sobotę o godz. 800 proszone są rodziny z Niedzieliska strona Lewa: Kocot Paweł Michalina,Cieśla Marian Alicja, Szlachta Zofia Szlachta Dariusz Wioletta, Policht Łukasz Urszula, Czachor Bogumiła Jan i Baran Eugeniusz Anna.