2. Dziś kończy się Tydzień wychowania chrześcijańskiego w Polsce.
  3. Dzisiaj przeżywamy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  4. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 1500 i Msza św.
  5. Przy wyjściu z Kościoła zbiórka do puszek na Uczelnie Katolickie w Tarnowie i Krakowie
  6. Zgodnie z ustaleniami Rady Parafialnej w najbliższym czasie planujemy wyłożenie schodów kamieniem w kaplicy na Wisowatkach i obłożeniem u dołu kaplicy kamieniem. Na ten cel a także na remont toalety będziemy zbierać w najbliższym czasie.
  7. Zachęcam do udziału w środę w nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1700
  8. „Kto śpiewa ten dwa razy się modli” – powiedział święty Augustyn. Próba scholii po nowennie. Serdecznie zapraszam.
  9. W zakrystii u pana Kościelnego można zakupić podręczniki dla dzieci i młodzieży na religię do szkoły.
  10. Kancelaria parafialna czynna codziennie po każdej mszy św. W sprawach ważnych o każdej godzinie i pod numerem telefonu 536-890-887.
  11. Toaleta na plebanii czynna w czasie nabożeństw w kościele. Bardzo proszę przy okazji o zakręcanie wody..
  12. Nasza parafia zakończyła zbierać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Dziękuję w imieniu organizatorów.