1. Msze św. dzisiaj o godz. 700, 830  w kaplicy i o godz. 1030.
  2. W czwartek 1 sierpnia rozpoczęcie miesiąca dobrowolnej abstynencji.
  3. W następną niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. i zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godzinie 700.
  4. Odpust Porcjunkuli w czwartek i piątek. W tych dniach należy nawiedzić kościół i odmówić Ojcze Nasz i Wierzę w Boga Ojca. Do tych warunków należy dodać dyspozycję wewnętrzną, spowiedź sakramentalną, Komunia św. i Modlitwa w intencjach Ojca Św.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca oraz pierwsza sobota. Spowiedź święta w piątek od godz. 1815. Wyjazd do chorych w piątek po mszy św. porannej. Chorych proszę zgłosić do zakrystii. W piątek modlimy się za misjonarzy i wspieramy finansowo.
  6. Kancelaria parafialna czynna codziennie po każdej mszy św. W sprawach ważnych o każdej godzinie i pod numerem telefonu 536-890-887.
  7. Toaleta na plebanii czynna w czasie nabożeństw w kościele. Bardzo proszę przy okazji o zakręcanie wody.
  8. Dziękuję za sprzątanie Kościoła