Informacje Duszpasterskie – 12 niedziela 23.06.2024zwykła

1. Jutro w poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 700 i 900. Dziękuję wszystkim za życzenia imieninowe Serdeczne Bóg zapłać.
  2. W sobotę przypada Uroczystość św. Pawła i Piotra Apostołów. Msze św. o godz. 710 i po południu o godz. 1730. Zachęcam do modlitwy w intencji papieża Franciszka. Składka w tym dniu do dyspozycji papieża.
  3. Ze względu na mój wyjazd na urlop msze św. w dzień powszedni o godzinie 1900 (poniedziałek – piątek). A w niedzielę w kościele parafialnym o godzinie 700 i 915.  Nie ma mszy św. w kaplicy w Wisowatkach o godz. 900.
  4.  Codziennie w czerwcu po mszy św. Litania do Serca Jezusowego i akt zawierzenia. Zakończenie nabożeństw czerwcowych w przyszłą niedzielę.
  5. Składka z ostatniej niedzieli wyniosła 910 zł.
  6. Dziękuję za sprzątanie Kościoła państwu: Stasiak Władysława, Stasiak Katarzyna, Chynek Aniela i Bylica Mariusz i ofiarę 150 zł. Do pracy przy kościele w następnym tygodniu w sobotę po mszy porannej proszone są rodziny z „Gór”: Zdunek Ryszard, Wrzępski Marek Barbara, Madej Ryszard Krystyna, Cebula Damian Angelika, Solecka Antoni Zofia i Mundała Marcin Beata.