1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. porannej.  Dziękuję za ofiary na tacę w kopertach i na konto parafialne i na potrzeby kościoła.
  2. Codziennie w czerwcu po mszy św. Litania do Serca Jezusowego akt zawierzenia.
  3. W czwartek przypada rocznica Objawień Fatimskich. Serdecznie zapraszam na msze św. i różaniec Fatimski z procesją. Zabieramy do kościoła lampiony.
  4. Za tydzień zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  5. W sobotę przypada 12 rocznica objęcia diecezji przez biskupa Andrzeja Jeża – zachęcamy do modlitwy w Jego intencji.
  6. Diecezjalne święto rodziny w przyszłą niedzielę. W obecnym roku przypada 25 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Starym Sączu.
  7. Parafianie I ołtarza z „Błonia” zakupili do kościoła kwiaty i mop obrotowy, zapasowe wkłady i środki do mycia podłóg (600 zł) Bóg zapłać
  8. Dziękuję za udział w Oktawie Bożego Ciała wszystkim biorącym udział a zwłaszcza: paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, Liturgicznej Służbie Ołtarza, panom niosącym chorągwie, paniom niosącym feletrony i dzieciom dzwoniącym i sypiącym kwiatki.
  9. W dniach 13 i 14 czerwca będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe w Niedzieliskach.